коментувати не обов'язково.

86


оlli kahn  03.08.2014 19:36:46
настрій: надихає
музика: Брати Гадюкини - Файне місто Тернопіль

Подорожі.

        Усілякі є подорожі. Точніше, подорожі можна класифікувати по-всякому. Один з варіантів - внутрішній стан та ставлення до оточення.

  • Є подорожі рутинні - коли одразу з дороги пірнаєш в свою буденність: дім, робота, друзі, дім, робота, друзі, дімроботадрузі..
  • Є подорожі, що "вбивають" - коли хочеться закритися в собі на тиждень, залізти в імпровізований шалаш з ковдри та лишитися там на умовне завжди. Обмежити навіть рух того повітря, що підковдрою та не ділитися ним з ніким.
  • Є подорожі втомлено-виснажливі. Ти лиш злісно приходиш додому, завалюєшся в душ і потім лежачи на ліжку злісно гиркаєш в простір на вираховуєш причинно-наслідкові зв’язки, щоб дізнатися, хто ж надоумив тебе на цю fucking аферу.
  • Є задоволено-виснажливі подорожі. Завершення їх таке саме - душ. От лиш потім ти задоволено сидиш та посміхаєшся в кут стелі. І на всі питання типу "Що там, як з’їздили?" відповідаєш задоволеним слонячим "Вооооо! Афігє-е-е-енно!!".
  • А є подорожі що надихають. Такі, вже під час яких ти плануєш наступні чотирнадцять поїздок на найближчі п’ять місяців. Коли перше, що ти робиш вдома - то задоволено переглядаєш пару фотографій та гигочеш зі стандартного випадкового відео "Пооооосмішку. Ой.. Я відео знімаю. Сядайте заново". Коли ти злишся, що не можеш знайти жодної інформації по події, яка вже фактично через тиждень, на яку страшенно важливо треба попасти та нервово продумуєш варіанти на випадок якщо її з певних причин скасували.

        Тернопіль в мене щоразу потрапляє в останню категорію. Вже з першої ж поїздки до цього міста воно стало мені особливим. Кожна наступна - лиш додавала спецій до загальної страви під назвою "Терно". Ці вихідні - це було суцільне "Воу-воу-воу-воу-є!", як співали Гадюкіни. Це було неймовірно. Поглядуючи назад, вже розумієш, що всі ті короткі миттєвості "шорсткостей", що виникали - то ніщо, в порівнянні з загальною енергетикою поїздки.

        І все ще триває. І це лиш ще один початок продовження.

Це було мега!
Слів бракує.
Файне Місто.
Дякую.

  Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 18

Рекомендував цей запис

добре було, таааак. жаль, що Сві, мабуть, цього не прочитає. (:

скинь їй, най роздрукує та доклеїть в ту книжку відгуків та пропозицій :]

ото диви, взяла паскуда і прочитала))

паскуда ^_^ ми скучили за паскудою!
це хороший знак:)
Рекомендував цей запис

Подорожі це завжди добре! Теж люблю провінційне містечко Тернопіль, затишне воно для мене якесь. Тільки жаль - у деяких райончиках, вулички по-радянському виглядають, зокрема вул.Лесі Українки на Східному... І дороги... дороги припаршиві, ті, які подалі від центру ведуть до тогового центру найбільшого в місті.

цілі райони ж неперебудуєш, що за часів срср набудували - то і є. в дороги - то, на жаль, стандартна ситуація для наших міст
Рекомендував цей запис

Рекомендуєш відвідати Тернопіль?

рекомендую!
чудове місто. затишне, зелене, люди приємні, ціни, в порівнянні зі львовом, взагалі мізерні. купа місць щось піти подивитися, де погуляти. суперово, одним словом.
В мене подруга живе у Львові, а сама з Тернополя, то її дуже впрошувати треба щоб вона приїхала в Тернопіль)). У Львові більше цікавих кафешок... Приїжджим цікаво, а коли ти там живеш сам особливо піти немає куди. Тішить тільки те, що центрі нові кафе відкриваються)
та те ж саме у львові :) кафешок дійсно купа, і місць красивих теж, але живучи тут, воно якось вже приїдається і не дуже по-особливому то відчувається.
І не попередили ж...
всі питання - не до нас :D
А до кого?
до Світки :)
Рекомендував цей запис

Йой. Забув оперкомендувати. І який із мене взаєморекомендувач після цього?!

ай-ай-яй! втрачаєш блоггерський хист!
Рекомендував цей запис

linkz

Мой RSS-


ОБОЗ.ua