коментувати не обов'язково.

86


оlli kahn  08.04.2012 00:08:42

укрзалізниця

        Абсолютно тупа організація з тупою, не орієнтованою на людей, політикою.

        Отже, нещодавно УЗ анонсувала незначне підвищення цін на квитки, мовляв, стосуватися то буде лише купейних місць і на загал не вплине. Але також там є певні інші методики формування цін на решту білетів.

        Отже, вичитуємо: "Найдорожче подорожувати буде напередодні свят, та протягом літа. Найдешевше – у самі святкові дні. ... У вівторок та середу пасажирів найменше, тому й проїзд – найдешевший. У п’ятницю та неділю навпаки, всі кудись їдуть. Тому квиток дорожчий."

        Далі, бачимо таке: "Натомість СВ, який і так дорогий, і плацкарт, яким їздять студенти і незаможні українці, не здорожчає."  Не знаю, як з вагонами СВ, але скажу, що ціна на плацкарти також змінилася!
Сьогодні, купивши квитки додому, помітив, що ціна на квиток зросла! Зазвичай плативши 21грн за місце в фірмовому вагоні, побачив, що тепер воно коштує 24грн! І це обіцяне "..не задорожає"?

        До речі. УЗ зробила ще один хід конем. Вагони, які за всі роки ніколи не були фірмовими, раптово стали такими. Тобто, лишень причепивши мітку "Фірмовий", УЗ автоматично збільшує власні прибутки. Фірмовість вагону у Укрзалізниці - то штука взагалі абсурдна та умовна. Хоч і вказано, що "Фірмовість, клас поїзда (вагону) та коефіцієнт фірмовості встановлюються Укрзалізницею залежно від рівня комфорту та послуг, що надаються.", насправді, рівень комфорту залежить лише від волі випадку. "Рівень послуг" - взагалі відносне поняття в УЗ та вперто ігнорується. Реалії такі, що найприємніша послуга, що теоретично може надаватися у вагоні називається  "Відсутність смороду"

        Але, можна знайти ще цікавішу інформацію! Насправді ж, ті хто постійно користуються послугами УЗ реальніше відчувають різницю в коливаннях цін. Звідси й знаходимо таку інформацію, що насправді деякі квитки подорожчали на 180%! Цілком ймовірно, що то не одиничний випадок такого зростання ціни.

"Покращення життя вже сьогодні" - у всій глибині свого змісту.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 21

Рекомендував цей запис
Добавлю лишь, что у них самые долбоебское и идиотское расписание поездов в мире.
типу, відправлення в 10:57, прибуття в 14:03? угу. маразм.
А чого маразм? Всі поїзди мають відходити та прибувати виключно в "круглий" час? Так всі одночасно разом не влізуть :)
а в чем маразм? Маразм, когда на конечную станцию прибывает часа в 2 ночи, это да. А так, не вижу в этом ничего криминального
хуесосы конченые. старые разъебанные вагоны снять блять не могут. плацкарт это пизда. но приходиться ездить
та эти пиздюки для отмывания бабок при реставрации вагонов старые гдровские рубильники (овер 40-45 лет) ставят снова на место. у всех стерлась уже маркировка, у некоторых уже нет корпуса цельного, уже давно там конкретно окислились контакты, но все равно лепят обратно. отмывание бабок, хуле
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

охнихуясебе баттхерт:)

Мне иногда кажется, что УЗ должна всех возить на шару, еще и в жопу поцеловать при выходе с вагона. При этом никто не замечает, что УЗ - не благодеятель, и з/п платить людям тоже за что-то должна. И никто не хочет замечать, что в нашей стране цены растут НА ВСЁ с каждым днем, причем на УЗ этот рост чуть ли не медленее всего.

Мне вот интересно, все так хейтят родную мне УЗ, но упорно никакая **** не пересаживается на автобусы/такси/другие виды транспорта. Почему? Да потому что наверное УЗ дешевле, да и поспать ночью в вагоне можно, что нерально в вышеназванных видах транспорта. 

По поводу последней ссылки - это насколько нужно быть долбоебом, чтобы такое писать? "нарушении конституционных прав украинцев на свободу передвижения" - вам мешают передвигаться? Вас не пускают в вагоны? Плати и едь, хуле:)

Просто подумайте - скольких людей эти мародеры лишили возможности навестить могилы родных и близких в поминальную неделю, сколько тех, кто вынужден работать вдали от дома, не смогут приехать на Пасху к своим детям и родителям, для скольких студентов и пенсионеров поездки станут недостижимой роскошью. - это вообще пиздец

Цитирую "Зазвичай плативши 21грн за місце в фірмовому вагоні, побачив, що тепер воно коштує 24грн! І це обіцяне" - если 3 (5-10-15) гривны так реально меняют ситуацию, то лучше уж вообще никуда не ездить. 

поїздки для студентів - дійсно задорого. дивись, був вагон не фірмовий, я за нього платив 12 грн. тепер він раптово став фірмовий, і ціна зросла рівно вдвічі! додому і назад на навчання, в сумі виходить +24 грн. а є люди, що щотижня їздять додому, тобто, за місяць +100 грн до витрат. ні за що, абсолютно.
ніхто ж не каже, що все повинно бути за 5 копійок. але хай з таким збільшенням ціни хоч трохи покращується сервіс. потяги запізнюються, в туалетах смердить гамном і накурено, вікна такі брудні, що до них торкатись навіть не хочеться.
+100 юаней на проезде в месяц? а ты не замечаешь, что с каждым днем продукты дорожают, маршрутки скаждым днем тоже имеют свойство дорожать, но мы блеать заметим только подорожание раз за 2 года (!) цен на билеты на ж.д.
цены на купе просто пиздец стали. плюс цена явно не соответствует услуге. ездить в поездах невозможно, убогий сервис, все поломанное и т.д.
+6 процентов, это "просто пиздец стали"? Бывает:)
6 процентов? больше 15 процентов. и это учитывая не самую дешевую цену до этого. я готов платить деньги, но пусть в поездах будет вай-фай (а не только во время EURO), пусть будет нормальный сервис, пусть будут нормальные проводники в туалете мне не должно быть страшно
я не сильно часто юзаю купе, но когда юзаю, чего-то нахожу страшных туалетов, пугающих проводов и прочего. В плацкарте да, но и цены там практически не повысили. В конце-концов, найди за эти деньги альтернативу плацкарту, м?
*не нахожу

я пересаживаюсь на автобусы. Мне реально проще заплатить 250 грн до Донецка за комфортное место в автобусе, чем пилять в галимом плацкартном вагоне за 130 или купейном в 2 раза дороже. 

Не везде еще есть норм автобусы
кстати, еще поп поводу последней ссылки. Спецом зашел к знакомым в кассу на своей станции, узнал, сколько же стоит тикет на преславутый поезд НР 12 в купе. 262 гривны:) откуда взялось 449 - мне ответить затруднились... е-квыток, кстати, инфу подтверждает, 261,76 грн

плацкарт Вінниця-Київ 24 грн стандарт.

тепер 28 грн.

а неділю назад взагалі була абсурдна ситуація 

Їхав тим же потягом і тим же вагонов в Київ і назад, туди квиток коштував 42 грн, а назад - 28 грн. чому така різниця ніхто так і не пояснив

Рекомендовал эту запись

linkz

Мой RSS-


ОБОЗ.ua