коментувати не обов'язково.

86


оlli kahn  21.07.2011 02:15:08

одна історія

      Живе собі одна людина. Дмитром його звати. Працює Дмитро системним адміністратором в одній непоганій фірмі, у вільний від роботи час займається допомогою по комп’ютерах (чи як то там правильно назвати?). Мав Дмитро хороший телефон. Зароблений власною працею. Дорогий, тисячі за три гривень.

       Йшов одного дня Дмитро ввечері додому й говорив по телефоні. Помітив двох хлопців які звернули з бокової вулички й тепер йшли за ним щось там жваво обговорювали. Не відволікаючись від бесіди та продовжуючи йти Дмитро раптом відчув сильний удар по ногам та як хтось видирає телефон з рук. Впавши, він почув тупіт ніг та побачив дві постаті які швидко втікали.

       Як кожен свідомий громадянин, Дмитро одразу пішов до відділка міліції заявити про даний випадок. Там з нього добряче посміялися та сказали йти геть, поки на нього самого міліція не написала заяву, що він, мовляв, порушував громадський спокій. Методом залякування міліціонерів обіцянками звернутись в інстанції повище він таки домігся того, що йому видали папір та ручку та засвідчили його покази. Навіть, для годиться, пообіцяли зайнятися пошуками двох негідників та самого телефону, після натяку на те, що отримають якусь винагороду від Дмитра. Дмитро, більш-менш заспокоєний, пішов додому.

       За тиждень Дмитро прийшов до міліції, щоб дізнатись, як там просуваються пошуки телефону. На що його грубо послали, та тицьнули повістку до суду, мовляв за якесь-там хуліганство. Зробивши очі в п’ять копійок Дмитро домігся того, що йому дали копію протоколу, нібито ним підписаного, де й засвідчувалось, що він, такий то, Дмитро Батькович, такого то числа, у стані алкогольного сп’яніння порушував спокій коло міськвиконкому, співав дуже голосно пісень. Та його підпис, криво підроблений кимось з працівників. За його заяву про напад та крадіжку телефону звісно ніхто нічого не чув.

       Отака в нас міліція, панове. Отакий в нас захист громадян.

       А телефон? А телефон Дмитро знайшов сам. За допомогою IMEI-коду. Злодіями виявились двоє людей, яким він колись надавав комп’ютерні послуги, які відповідно й знали де він працює, і який телефон має.

p.s. історія цілком реальна. змінене мною лиш ім'я.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 11

пизда
йпт..
Рекомендовал эту запись

Мая милиция миня бирижет!

Тисяч за 3 - це телефон середнього класу. А Дмитро не міг передбачити ситуацію, що олені примахаються до нього бо побачать, що він неможе їм перешкодити відбрати в нього апарат? І участкові всі вкурсі де і то збуває крадені апарати, навіть відсоток з цього бізнесу мають.
Нехіло так у вас оцінювання, за три штуки середній клас...
бо воно так і є.
Рекомендував цей запис

а хтось іще сподівається на безкоштовну допомогу? за спасибі зараз тобі й не плюнуть зайвий раз. треба було дати їм підтвердження цінності телефону. іноді дешевше новий купити. а ще, оскільки в темряві зараз одна нечисть, то дорогими речами не варто на вулицях хвастуватись. хух. це Денис?

ммммдєєєєєєєєє...
Крім міліції є ще прокуратура, яка "наглядає" за міліцією. Я сам не дуже люблю міліцію, однак хотів би сказати одне: все в нас корумповане, усюди в нас негідники, судді куплені, менти продажні, однак, коли ми в біді, чому кличимо на допомогу міліціантів, чому йдемо захищати свої права к негідникам-суддям??
жопекс...шо коицця! добре шо живый лишывся...
Рекомендовал эту запись

linkz

Мой RSS-


ОБОЗ.ua